anunturi imobiliare

Unirii - Inchirieri Garsoniere

4 anunturi
Arata filtre

 



Garsonieră Modernă de Închiriat în Zona Unirii, București Locație de top: - Situată în inima Bucureștiului, în zona Unirii, la doar câteva minute de Metrou Piața Unirii, asigurând acces rapid și comod la principalele puncte de interes ale orașului. - Acces facil către mijloacele de transport în comun și facilități urbane. - Suprafață utilă de 40 mp -an constructie 1990 - decomandat - etaj 5/10 - loc de parcare inclus. - Mobilat, utilat -confort I - Preț de închiriere atractiv de 650 euro/lună. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, nu ezitați să ne contactați. Echipa noastră de experți imobiliari este pregătită să vă ajute să găsiți locuința perfectă!
  40mp
  Etaj 5/10
  An constr. 1990
  Decomandat
GARSONIERA COCHETA SI CONFORTABILA, SITUATA PE SPLAIUL INDEPENDENTEI 2J, VIS-A-VIS DE CURTEA DE APEL BUCURESTI. CENTRUL VECHI BUCURESTI LA DOAR 1 MINUT DISTANTA. METROU UNIRII LA 3-4 MINUTE DE MERS PE JOS. CONTRACT PE 12 LUNI LA SEMNAREA CONTRACTULUI SE ACHITA 1 LUNA CHIRIE + 600 EURO GARANTIE.
  40mp
  Etaj 3/8
  Decomandat
Va invit sa descoperiti in cele ce urmeaza o proprietate deosebita. Un apartament primitor, unde ii vei putea spune acasa. Acesta este clar un apartament de care te vei indragosti! Finisaje, decoratiuni, fiecare detaliu din casa poarta urma unei trairi, si intreg apartamentul emana fericire! De altfel, apartamentul te cucereste iremediabil inca de la prima intalnire si nu te lasa sa-ti iei gandul de la el. Daca sunteti in cautarea unui apartament care sa aiba ceva special, care sa va incante si sa va multumeasca pe deplin, indraznesc sa va felicit, ati gasit ce cautati! Inchei prezentarea prin a va spune ca este un apartament ce merita cu siguranta o analiza atenta din partea celor aflati in cautarea unei astfel de proprietati. Ce va pot garanta este ca nu veti fi dezamagiti de proprietate si de locatie, ramane doar de analizat dupa vizionare cat de mult se preteaza pe necesitatile dumneavoastra specifice. Va asteptam la vizionare!, la 10 min de metrou Tineretului, o camera, etaj 8 / 8, P+8, confort I, in bloc mixt, decomandat, constructie finalizata, 40mp, constr. 2019, supr. utila : 40mp, utilat, mobilat, o baie, o bucatarie, 2 balcoane, in apropiere de metrou, transport in comun, parc, magazine, mall, piata, unitate sanitara, scoala, gresie, faianta, parchet, aer conditionat, tamplarie termopan, usa metalica, centrala termica, tv, internet, interior proaspat renovat, interior stare buna, masina de spalat rufe, masina de spalat vase, frigider, bucatarie inchisa, bucatarie mobilata, apometre, repartitoare, contor gaze
  40mp
  Etaj 8/8
  An constr. 2019
  Decomandat
Se ofera spre inchiriere o garsoniera aproape de metrou Piata Unirii, o camera, un dormitor, etaj 6 / 7, confort I, in bloc mixt, decomandat, constructie finalizata, 37mp, constr. 1991, supr. utila : 32mp, utilat, mobilat, o baie, o bucatarie, un balcon, cetrala de bloc, aer conditionat. Agent: F Alexandra Cod Anunt: AI0464438 Comision: 50%
  32mp
  Etaj 6/7
  An constr. 1991
  Decomandat
  1 / 1