Apt 3 camere semidecomandat cu interior curat bine impartit , balcon spatios inchis in termopan geam la baie termopan si parchet masiv.Bloc reabilitat retras de la strada scara civilizata. Acte efectuate liber! Apropiere Metroul Iancului 4-5 minute , Vatra Luminoasa Muncii scoala gimnaziala 85 si 56 Lic M viteazul Racovita Parcul National precum si numeroase institutii publice. Se accp credit , blocul nu prezinta risc seismic sau urgenta.
  65mp
  1 baie
  Etaj 7/10
  An constr. 1965
  Semidecomandat
 
Bucuresti, APARATORII PATRIEI
Inchiriez casa, singur in curte in sectorul 4 In apropierea strazii Panselelor – Iriceanu – Aparatorii Patriei.
Spatiul este reprezentat de etajul unei case, are suprafata de 110 mp cu tot cu balcoane, se afla pozitionat in planul 2 deci retras de la bulevard, beneficiaza de liniste. Are centrala proprie, este racordat la toate utilitatile. Bucataria este mobilata si utilata cu tot ce este necesar, la fel ca si baia cu dublu grup sanitar
Spatiul are curte si intrare separata (se poate parca o masina in curte), dispune de toate utilitatile, este mobilat (mobila se poate lua in caz ca nu este necesara)
Curtea este generoasa (80 mp) si dispune de porti actionate electric cu telecomanda.
Spatiu se inchiriaza pentru activitati de birou, aftescool, masaj si cosmetica, sali de curs, etc, chiria este perceputa pentru o luna avans si o luna garantie.
Pret inchiriere 1100 euro. Comisionul agentiei este jumatate din chiria pentru prima luna (550 euro).
  95mp
 
Bucuresti, APARATORII PATRIEI
Inchiriez spatiu comercial in sectorul 4 In apropierea strazii Panselelor – Iriceanu – Aparatorii Patriei.
Spatiul este reprezentat de etajul unei case, are suprafata de 110 mp cu tot cu balcoane, se afla pozitionat in planul 2 deci retras de la bulevard, beneficiaza de liniste. Are centrala proprie, este racordat la toate utilitatile. Bucataria este mobila si utilata cu tot ce este necesar, la fel ca si baia cu dublu grup sanitar.
Living 16 mp, camera 1 si camera 2 au cate 8 mp, despartite prin perete rigips (se pot face modificari).
Pret inchiriere 1100 euro, negociabil.
Comisionul agentiei este jumatate din chiria pentru prima luna (550 euro).
  110mp
Vand teren intravilan cu suprafata de 1122 mp situat vis a vis de Metro Voluntari, pe DN2. Terenul este format din doua loturi cu suprafata de 558, respectiv 564 mp alipite. Conform parametrilor urbanistici terenul este incadrat in subzona mixta M3 si se pot construi hale sau locuinte colective pana la intaltime maxima de P+3+4r, cu un POT de 50%.
Utilitatile toate sunt la strada, terenul are deschidere la 2 strazi, 30 ml la DN2 si aproape 33 ml la strada Dambovita nr 2, fiind situat pe colt.
Pretul terenului este de 550.000 euro.
  1122mp
Apt 3 camere decomandat la etajul 2 bine compartimentat , bloc nestradal reabilitat scara civilizata. Acte efectuate liber. Apropiere Metroul Iancului 6-7 minute Vatra Luminoasa gradinita Clopotel Luminita scoala gimnazialala 56 , 49 , 46 Liceul Mihai Viteazul I Hasdeu M Bravu Ferdinand precum si numeroase institutii publice. Blocul nu prezinta risc seismic sau urgenta se accp credit.
  68mp
  1 baie
  Etaj 2/10
  An constr. 1977
  Decomandat
 
Bucuresti, PARCUL CIRCULUI
Apt 2 camere decomandat la etajul 1 cu interior curat si imbunatatiri mobilat si utilat exact ca in imagini. Pozitie excelenta vis a vis de Parcul Circului si la 3-4 minute de Metrou. Bloc stradal reabilitat vedere spate.Acte efectuate. Apropiere Igp Barbu Vacarescu Dorobanti , scoala gimnaziala 24 si 28.
Loc parcare Adp.
  58mp
  1 baie
  Etaj 1/9
  An constr. 1982
  Decomandat
Se vinde apartament decomandat cu 3 camere, etaj 2/ 5, in bloc finalizat in anul 2018, suprafata utila 113 mp, (terasa inclusa). Apartamentul este in stare buna, are centrala termica proprie, terasa generoasa conceputa ca spațiu ideal pentru relaxare sau petrecerea timpului liber alături de cei dragi. Este in apropiere de mijloace de transport in comun, magazine, scoala, gradinita. Se vinde mobilat si utilat!
Pret 190.000 euro.
  113mp
  1 baie
  Etaj 2/5
  An constr. 2018
  Decomandat
Se vinde vila tip duplex in Chitila in apropierea padurii Mogosoaia si malul lacului Chitila, zona foarte linistita si verde.
Casa construita in anul 2026, in oglinda fiind, pe structura P+1 sunt de vanzare doua corpuri: C1 cu amprenta la sol de 86.27 mp, (fara terasa acoperita) si C2 cu amprenta de 94.77 mp (fara logie), cu suprafate desfasurate de aproximativ 150 mp utili per parter plus etaj.
Terenul pentru intreaga constructie are suprafata de 503 mp, curte libera de 317.45 spatii verzi si alei pietruite.
Constructia tip duplex desparte in 2 vile proprietatea printr-un perete dublu despartitor. Structura constructiei este din caramida Porotherm cu placa de beton inclusiv peste etaj. Constructia dispune de tamplarie Salamander, profil Premium. Acoperisul este din lemn tratat acoperit cu tabla lindab. - incalzire in pardoseala, podul este izolat cu spuma poliuretanica.
Casa este la gri, isi asteapta viitorul proprietar care sa decida finisajele. De indata ce un antecontract cu avans de minim 40.000 euro va fii semnat, lucrarea va incepe, iar constructia va fii predata la cheie in termen de 45 de zile.
Pret 249.000 euro. Se accepta diferite schimburi, (terenuri, apartament, auto + diferente)
  150mp
  3 bai
  An constr. 2026
 
Bucuresti, METALURGIEI
Vand apartament decomandat cu 4 camere realizat din alipirea a doua proprietati din stadiul de constructie. Imobilul este construit in 2014, situat in zona Kaufland Aurel Persu la cateva minute de parcul Tudor Arghezi. Apartamentul dispune de 2 bai, de 2 balcoane inchise, 2 centrale termice, aer conditionat, doua debarale, plus inca o camera dressing. Apartamentul este foarte spatios, 109 mp, si este situat la etajul 1 din 3. Apartamentul se vinde cu bucataria mobilata si utilata, si livingul mobilat. In fata blocului este statie STB. In proprietate doua locuri de parcare incluse pret.
Pret 215.000 euro.
  109mp
  2 bai
  Etaj 1/3
  An constr. 2014
  Decomandat
 
Bucuresti, APARATORII PATRIEI
Vand teren intravilan in zona Aparatorii Patriei – sector 4. Terenul are suprafata de 320 mp si beneficiaza de o deschidere de aproximativ 30 ml la strada Turnu Magurele.
Terenul este situat fix in intersectia soselei Berceni cu Turnu Magurele si cu strada Sergent Ion Iriceanu. Din acest motiv beneficiaza de un foarte bun vad comercial. Este conectat la toate utilitatile, gaze, apa, canal, current 220 si trifazic, toate trase pe teren. Terenul este liber de constructii.
Conform certificatului de urbanism valabil aici se poate construi S+P+E+2Er cu functiune mixta: parcaj auto la subsol, spatii comerciale la parter si locuinte colective la etajele superioare.
Terenul este incadrat in zona L1c.
Pretul terenului este de 530.000 euro
  320mp
Vand apartament deosebit cu 3 camere in zona Bv Mihail Sebastian – 13 Septembrie. Imobilul este construit in 1990 si este reabilitat termic, lift nou. 15 minute de mers pe jos pana la metrou Orizont.
Apartamentul este semidecomandat, este renovat integral este cu vedere pe fata.
Dispune de balcon inchis, complet mobilat si utilat, inlcusiv electrocasnice mari, aer conditionat, Tv Sony, etc.
Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 si are suprafata de 67 mp.
Pret 159.000 euro.
  67mp
  1 baie
  Etaj 8/10
  An constr. 1990
  Semidecomandat
 
Bucuresti, MIHAI BRAVU
Vand apartament cu 2 camere in Vitan Residence. Imobilul este construit in anul 2009. Apartamentul se afla la etajul 10/10 si are suprafata utila de 70 mp.
Apartamentul este finisat cu finisaje lux, este mobilat Mobexpert. Este calduros, spatios cu cheltuieli. Imobilul dispune de centrala proprie pe gaz.
Apartamentul este aproape de metrou Mihai Bravu si de Statia de STB Penes Curcanul. In zona se gasesc supermarketuri, banci, scoli si gradinite, farmacii, magazine de bricolaj, mall Vitan, etc.
Se vinde mobilat si utilat ca in poze.
Pret 195.000 euro. Pret foarte putin negociabil.
  70mp
  1 baie
  Etaj 10/10
  An constr. 2009
  Decomandat
 
Bucuresti, BRANCOVEANU
Vand apartament 2 camere decomandat confort 2 in zona Bv Brancoveanu – Sector 4.Blocul este construit in anul 1980 si este reabilitat termic. Desemena nu este incadrat la nicio categorie de risc seismic.
Apartamentul este renovat total, mobilat si utilat, nelocuit gata de vanzare imediata. Are suprafata utilas de 37 mp si este situat la parter din 10. Scara este curata, vecinii linistiti, lift nou, supravegrere video 24h/7. Nu dispune de balcon.
In apropiere supermarket Kaufland, Lidl, Grand Arena, Sali de sport, scoli si gradinite, farmacii si banci, parc Brancoveanu la 5 statii STB.
Se vinde exact asa cum se vede in poze.
Pret 83.000 euro.
  37mp
  1 baie
  Etaj P/10
  An constr. 1980
  Decomandat
 
Bucuresti, VATRA LUMINOASA
Vand apartament 2 camere in zona Vatra Luminoasa langa intersectia cu Mihai Bravu. Imobilul este construit in anul 1962 si este reabilitat termic, fara risc seismic.
Apartamentul este situat la apartamentul 7 din 8 si are suprafata de 55 mp. Apartamentul este complet renovat, mobilat si utilat, se vinde ca in poze.
Imobilul este bine conectat prin mijloace de tranprt catre toate directiile. STB, metrou la 10 minute, Tramvai la 3 minute.
Im apropiere se gasesc supermarketuri, banci, farmacii, scoli si gradinite, Sali de fitness, restaurante, etc.
Pret 120.000 euro.
  55mp
  1 baie
  Etaj 7/8
  An constr. 1962
  Semidecomandat
Inchiriez apartament 2 camere in Complex Rose Residence Pipera. Apartamentul are suprafata de 55 mp, este dispus la parter si are si curte de 60 mp. Apartamentul este mobilat si utilat cu tot ceea ce este necesar vietuirii. Apartamentul dispune de incalzire in pardoseala si loc de parcare
Pret chirie 600 euro.
  55mp
  1 baie
  Etaj P/4
  An constr. 2019
  Decomandat
Vand teren intravila in sat Tanganu, comuna Cernica cu pozitie excelenta, langa Halta Tanganu. Terenul are suprafata de 7240 mp si deschidere totala de 70ml. Langa teren se afla curentul electric si apa canalizare, asfalt. Terenul este pretabil atat pentru dezvoltare rezidentiala cat si industriala.
Pret 144.800 euro (20 euro per mp)
  7240mp
 
Bucuresti, TURNU MAGURELE
Inchiriez apartament cu 2 camere, situat pe Str. Turnu Magurele, langa Scoala gimnaziala Avram Iancu.
Imobilul este construit in anul 1973, nu prezinta risc seismic si este reabilitat termic.
Apartamentul este complet renovat in toamna anului trecut, cu absolut totul nou. Are suprafata utila de 55 mp, si este situat la etajul 1 cu lift. Dispune de bucatarie mare de foma patrata, balcon inchis amenajat si doua debarale spatioase. Sufrageria este amenajata modern, cu dressing pe un perete pentru eficientizarea spatiului, canapea si comoda pentru televizior, dormitorul dispune de un birou, deasemenea exista un televizor si aici. Baia are toate obiectele sanitare noi.
Apartamentul easte luminos si linistit, are vedere pe spate. Scara este curata cu vecini civilizati.
Peste drum Kaufland, Grand Arena, la 4 statii STB – Mall Plazza si metrou Piata Sudului, piete, farmacii, banci, cinema, Sali de fitness, piscina, benzinarii, practic tot ceea ce ai nevoie pentru un trai civilizat in capitala. Zona este bine conectata la restul capitalei, statie STB in fata blocului.
Apartamentul se inchiriaza pe termen lung, minim un an, de preferinta pentru familie sau cuplu.
Pret inchiriere 460 euro, negociabil. Pentru inchiriere se solicita chiria pentru o luna avans plus o luna garantie.
  55mp
  1 baie
  Etaj 1/10
  An constr. 1973
  Decomandat
 
Bucuresti, ALEXANDRU OBREGIA
Vand apartament 2 camere in zona Obregia – Aliorului. Imobilul a fost construit in anul 1971, este reabilitat termic.
Apartamentul dispune de balcon mare pe toata suprafata bucatariei si a sufrageriei, AC, geam termopan, loc de parcare inchiriat de la ADP. Acte la zi, pregatit de vanzare
Apaartamentul este decomandat, dispus la parter din 10 si are suprafata de 44 mp, (confort 2 sporit), necesita renovare totala.
In apropiere se gasesc Piata Cultural, Kaugland, Grand Arena, scoli, gradinite, farmacie banci. Necesita renovare.
Pret 74.900 euro
  44mp
  1 baie
  Etaj P/10
  An constr. 1971
  Decomandat
 
Bucuresti, TRAPEZULUI
Vand teren intravilan curti constructii in zona Drumul Lunca Prutului – Sector 3. Suprafata terenului este de 500 mp.Terenul provine dintr-o dezmembrare viitoare a unei parcele de 2000 mp si este ingradit. Are deschidere 19 ml, utilitatile langa. S-a depus documentatia pentru obtinerea unui certificat de urbanism. Pe urbanismul unui teren vecin apare incadrare in zona UTR T1, cu POT 70%, CUT pt P+2 1.3 mp ADC/mp. Pe teren sunt plantati copaci si este forat un put.
Pret 230.000 euro, 460 euro/mp, usor negociabil.
  500mp
Vand lot de teren cu suprafata de 1000 mp in zona Tunari, provenit din dezmembrarea unui teren de 5500 mp.
Terenul este situat pe strada Zborului, in apropierea Tunari Green Residence. In imediata apropiere sunt trase curentul si gazele, apa si canalizare se lucreaza acum la ele. Conform urbanism se poate construi p+2+m.Terenul este liber de constructii, fara vegetatie. Deschidere 46 ml
Pretul per mp este de 120 euro. Pretul nu este negociabil.
  1000mp