anunturi imobiliare

Theodor Pallady - Vanzari Apartamente 2 Camere

7 anunturi
Arata filtre

 



🌟 Apartament 2 Camere (centrala proprie si loc parcare) - 15 min. metrou Nicolae Teclu 🏷️ Preț: 79.900 Euro 📍 Localizare: Drumul Gura Putnei - 15 minute mers pe jos fata de metrou Nicolae Teclu, - 10 min cu masina fata de centrul comercial Pallady (Auchan, Metro, Ikea, Leroy Merlin, Jumbo, Mobexpert, XXXLutz, Kika, Altex, Decathlon, etc.) 🏠📏Suprafață: 40 m.p. utili 🏗️ An constructie: 2021 🔼 Etaj Parter / 2 ♨️ Centrala termica proprie 🅿️ Loc de parcare proprietate personala (cadastrat) - pret separat 9.999 euro (se vinde doar impreuna cu apartamentul). Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Imobilul dispune de curte interioară cu parculet de joacă pentru copii. Contact: 📞 0741.202.403 💼 Eduard - RVE Group 🏘️ In cazul in care sunteti in cautarea unor proprietati similare, va rugam sa ne contactati la numere de telefon de mai sus. 💼 Societatea noastra ofera solutii integrate (ex. analiza juridica, suport in procesul de creditare, suport in procesul de semnare, etc.) pentru asigurarea celeritatii si confortului partilor pe durata intregului proces de tranzactionare. 💫
  40mp
  1 baie
  Etaj P/2
  An constr. 2021
  Decomandat
Vand apartament doua camera (tip studio) in zona Drumul Gura Siriului. Imobilul a fost construit in anul 2022. Studioul are inclus in pret loc de parcare, boxa la subsol, balcon. Apartamentul a frost locuit doar cateva luni. Este situat la parter din 2, are suprafata de 53 mp, dispune de centrala termica, geamuri termopan de calitate dotate cu rulouri exterioare si plase antiinsecte, parchet calitativ, bucatarie mobilata si utilata. Se vinde asa cum se vinde in poze. Se poate vinde si fara loc de parcare la pretul de 100.000 euro. Zona este foarte linistita, in imediata apropiere parcul Teilor, Bazin de inot, supermarketuri, banci, farmacii, scoala gradinita, statie STB foarte aproape. Pret 109.900 euro
  53mp
  1 baie
  Etaj P/2
  An constr. 2022
  Decomandat
Apartamente- garsoniere, blocuri noi, la 50 metri de Metrou Anghel Saligny, rate direct la dezvoltator, conditii deosebite ,apartamente de 2 si 3 camere, loc parcare, clinica medicala in complex, Magazin Shop Go, farmacie, blocuri finalizate, 2 lifturi, loc joaca copii,cartier linistit.
  55mp
  1 baie
  Etaj 5/11
  An constr. 2022
  Decomandat
Descoperă oportunitatea perfectă de a-ți găsi noul cămin în inima Bucureștiului! 🏙️✨ Apartament de 2 camere de vânzare - locuința ideală pentru tine! - Preț atractiv: doar 116.000 EURO 💶— investește în confortul și stilul tău de viață! - Locație de excepție: în orașul București, o zonă vibrantă și accesibilă, perfectă pentru stilul tău de viață activ 🌆🚶‍♂️ Beneficii cheie: - Spațiu generos și luminos, perfect pentru relaxare și activități zilnice 🛋️🌞 - Apropiere de facilități, școli, magazine și mijloace de transport în comun 🚇🛒🎓 - Oportunitatea de a personaliza și transforma acest apartament în căminul visurilor tale 🖌️✨ De ce să alegi această ofertă? - Investiție sigură într-o zonă cu potențial de creștere 📈 - Posibilitatea de a locui în centrul orașului sau de a obține venituri din închiriere 🏢💰 Nu rata această oportunitate unică! Contactează-ne acum pentru mai multe detalii și programarea unei vizionări! 📞📅 Imaginați-vă noua dvs. viață în acest apartament minunat!
  50mp
  1 baie
  Etaj 6/8
  An constr. 1975
  Semidecomandat
Descoperiți oportunitatea perfectă de a investi sau de a locui într-un apartament modern, situat în inima Bucureștiului și Ilfovului, oferind un confort deosebit și un design contemporan. COD ANUNT : AV0484449 AGENT: Gabriel COMISION : 3% Detalii esențiale ale apartamentului: - Categorie: Vânzări apartamente cu două camere - Locație: Județ București și Ilfov - Preț: 131.520 euro - Suprafață utilă: 57 mp - Anul construcției: 2026, asigurând o locuință modernă și bine întreținută - Confort: Clasa I, pentru un stil de viață premium - Tip apartament: Decomandat, optim pentru confort și funcționalitate - Etaj: Parter, facilitând accesul facil și confortul zilnic - Tip imobil: Bloc mixt, cu niveluri variate, pentru diversitate și siguranță - Stare construcție: Finalizată, gata pentru mutare - Număr băi: 1 - Număr dormitoare: 1 Beneficii și avantaje: - Locație avantajoasă: Acces facil la toate facilitățile urbane și zonele de interes - Design modern: Construcție nouă, cu finisaje de calitate superioară - Investiție sigură: O oportunitate excelentă pentru achiziție sau închiriere - Spațiu optim: 57 mp utili, ideal pentru cupluri sau persoane singure - Totodata beneficiaza si de o curte generoasa de 123,20 metri patrati Contactați-ne pentru a programa o vizionare și pentru a descoperi toate avantajele acestui apartament de excepție! Echipa noastră este pregătită să vă ofere consultanță personalizată și suport în procesul de achiziție.
  57mp
  1 baie
  Etaj P/3
  An constr. 2026
  Decomandat
Etaj 9/10 decomandat, bloc reabilitat termic. Acte ok. Intrare stradala,vedere spate Este curat, proaspat zugravit si spatios.. Distanta pana la metrou 1 minut. In imediata apropiere se afla magazine, scoala, liceu. Pozitie excelenta!
  54mp
  1 baie
  Etaj 9/10
  An constr. 1974
  Decomandat
Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere mobilat si utilat situat in zona Theodor Pallady, la aproximativ 10-15 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Detalii cheie: * Suprafață totală: 70 mp * Etaj 3 din 6 * Bloc nou construit în anul 2021 * Decomandat * Se vinde ca in fotografiile atasate * Mobilat si utilat * Loc parcare inclus Preț: 159.000 euro O locuință pregătită pentru mutare imediată, într-o zonă excelentă, cu acces rapid la mijloace de transport in comun, magazine, cat si gradinite, scoli, institutii bancare, centre fitness și altele. Va asteptam cu interes la vizionari!
  70mp
  1 baie
  Etaj 3/6
  An constr. 2021
  Decomandat
  1 / 1