anunturi imobiliare

Bucuresti - Inchirieri Apartamente 2 Camere

5 anunturi
Arata filtre

 



Avem plăcerea să vă prezentăm un apartament de inchiriat deosebit situat în apropierea Rondului Alba Iulia, la doar 5 minute de metrou Dristor. Această locuință cu 2 camere, confort I, situată la etajul 3 din 4 într-un bloc mixt reabilitat termic, oferă un spațiu decomandat de 60 mp, ideal pentru confortul dumneavoastră. Blocul, construit în 1988, dispune de toate facilitățile necesare. Apartamentul este complet mobilat și utilat, inclusiv cu aer condiționat, geamuri termopan, ușă metalică, televizor, internet, mașină de spălat haine, frigider și o bucătărie mobilată. Interiorul a fost recent renovat si ofera ambient plăcut. De asemenea, beneficiați de sistem de suplinire a apei calde menajere, pentru confortul zilnic si evitarea situatiilor neprevazute. Locuința este ideală pentru cei care doresc să locuiască aproape de centru, cu acces rapid la mijloacele de transport și facilități urbane. Prețul este ușor negociabil. Toate proprietățile din portofoliul Agenției Nord Estates sunt anunțuri unice, disponibile exclusiv la noi. Pentru o răspuns rapid, preferăm contactul telefonic sau pe WhatsApp, mult mai eficiente decât mesajele de pe site. Vă invităm să programați o vizionare și să descoperiți această oportunitate de închiriere!
  56mp
  -1 bai
  Etaj 03
  Decomandat
Unirii - Alba Iulia - Naturalia, Apartament 2 camere, mobilat utilat modern, stradal, finisaje moderne, dressing spatios, canapea extensibila, 3 balcoane, termopan, aer conditionat, gresie, parchet, geam baie, masina spalat, cuptor, plita, LCD, combina frigorifica, liber, se poate viziona oricand!
  65mp
  1 baie
  Etaj 5/8
  An constr. 1996
  Decomandat
Splaiul Independentei - Grozavesti - Complex Orhideea Residence - Apartament 2 camere - mobilat modern - centrala termica, etaj 2/10, 70 mp, decomandat, finisaje moderne, aer conditionat, termopan, parchet, dressing spatios, LCD, bucatarie echipata complet, cuptor, plita, hota, masina spalat, combina frigorifica, liber, se poate viziona oricand, acces facil metrou la 3-4 minute, Carrefour Orhideea.
  65mp
  1 baie
  Etaj 2/10
  An constr. 2012
  Decomandat
Descoperiți confortul și eleganța într-un apartament in vila renovat, situat într-o zonă de top din București, în apropiere de Piața Victoriei și a Primariei Sectorului 1, Banu Manta. Această proprietate, oferită spre închiriere de Agenția Imobiliara Nord Estates, reprezintă alegerea perfectă pentru cei care doresc să beneficieze de un apartament intr-o vila cu personalitate, cu poziționare de excepție, într-un mediu sigur și plăcut. Apartamentul se află la etajul 2 și este complet mobilat și utilat pentru confortul dumneavoastră. Dispune de un dormitor intim si spatios, o baie, bucătărie echipată și un balcon integrat în camera de zi, foarte luminoasa si boema. Confortul este asigurat de centrala termică proprie, aer condiționat, tâmplărie termopan, internet rapid, mașină de spălat haine și frigider. Locația este un adevărat avantaj: la câteva minute de Parcul Kiseleff, Colegiul Ion Neculce, Colegiul de Informatică Tudor Vianu și Institutul Ana Aslan, Spitalul SRI, Sfanta Maria, iar lista poate continua. Accesul la vila se face pe o intrare cu acces restricționat, destinat exclusiv rezidenților, garantând liniște și siguranță. De asemenea, apartamentul beneficiază de parcare proprie și este foarte bine conectat la rețelele de transport în comun, fiind aproape de stațiile de metrou Victoriei și Basarab. Apartamentul este liber și gata să devină noua dumneavoastră casă. Contactați-ne astăzi pentru a programa o vizionare și pentru a descoperi toate avantajele acestei oferte excelente!
  50mp
  1 baie
  Etaj 02/2
  Decomandat
Apartament 2 camere ,etaj 3/11, decomandat,mobilat lux,bucatarie inchisa,AC,centrala proprie,,balcon mare,vedere parc, 2 lifturi,50 metri metrou Anghel Saligny, vis a vis de IKEA Pallady.
  50mp
  Etaj 3/11
  An constr. 2024
  Decomandat
  1 / 1