Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Vanzare apartament deosebit cu 2 camere, amenajat in stil modern, cu finisaje premium și atentie la fiecare detaliu, situat la etajul 6/7 al unui imobil construit dupa anul 2017.
Pozitionat intr-una dintre cele mai apreciate zone ale Sectorului 3, in apropiere de Piata Alba Iulia și Bulevardul Decebal, apartamentul ofera acces rapid catre restaurante, cafenele, magazine, mijloace de transport și toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil.
Avantaje:
* Apartament cu 2 camere, amenajat complet in stil LUX;
* Etaj 6/7;
* Suprafata 53 mp;
* Imobil modern, construit dupa 2017;
* Costuri foarte mici de intretinere;
* Compartimentare practica și luminoasa;
* Ideal atat pentru locuit, cat și pentru investitie.
  53mp
  1 baie
  Etaj 6/6
  An constr. 2017
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Descoperiți un apartament excelent situat la doar 5 minute de stația de metrou Piața Muncii, ideal pentru cei care apreciază confortul și accesibilitatea în inima orașului.
Caracteristici principale:
- Apartament cu 3 camere, compus din 2 dormitoare spațioase, perfect pentru familie sau pentru un cuplu care dorește un spațiu generos.
- Etajul 5 dintr-un total de 9, asigurând o priveliște plăcută și liniște.
- Confort de nivel I, garantând facilități și facilități moderne pentru o experiență de locuire plăcută.
- Suprafață utilă de 70 mp, optim amplasată pentru nevoile zilnice.
- Apartament complet utilat și mobilat, gata să vă primească în cel mai scurt timp.
- Dotat cu o baie funcțională și trei balcoane, pentru luminozitate și ventilație naturală.
Beneficiile ofertei:
- Acces rapid la mijloacele de transport în comun, facilitând deplasările zilnice.
- Zona liniștită, cu toate facilitățile și serviciile necesare în apropiere.
- Ideal pentru cei care caută un apartament confortabil, modern și bine poziționat.
  70mp
  1 baie
  Etaj 5/9
  An constr. 1988
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Apartament 2 Camere - Alba Iulia - Decebal - Unirii - frigider, hota, plita, cuptor electric, cuptor cu microunde, AC, 2 televizoare ,masina de spalat rufe, masina spalat vase, internet și cablu. • Suprafata: 68 mp, etaj 5/10. In proximitate zona verde, restaurante, Mall Vitan. Mijloace de transport din apropiere: • Autobuze: 104, 123. • Metrou: Piata Muncii, Piata Unirii, Dristor – la o distanta de 8 minute fiecare
🛋️ Caracteristici apartament:
- Tip: Apartament de 2 camere, semidecomandat - ideal pentru confort și funcționalitate 🏡
- Suprafață utilă: 68 mp, spațiu generos pentru a vă simți ca acasă 🛏️🛋️
- Etaj: 5 din 10, oferind priveliști plăcute și liniște 🌇
🚇 Acces facil:
- Apropiere de metrou Piața Unirii, pentru deplasări rapide și eficiente 🚉
- Zona centrală, cu multiple opțiuni de transport și facilități în imediata apropiere 🏙️
Dacă doriți să locuiți într-un apartament modern, bine poziționat și confortabil în București, nu ezitați să ne contactați! 📞✨
Vă așteptăm cu drag pentru a programa o vizionare și a vă ajuta să găsiți locuința perfectă! 🗝️🏡
  68mp
  1 baie
  Etaj 5/10
  An constr. 1996
  Semidecomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Rond Alba Iulia - Burebista - Unirii, apartament 3 camere semimobilat, finisaje LUX bloc stradal, vedere integral pe fata,etaj 3/8, 104 mp, bucatarie mobilata si utilata, plita, hota, cuptor micorunde Goranje, masina spalat rufe, combina frigorifica inox, 2 gr sanitare, marmura, 2x aparate aer conditionat LG, termopan, parchet, usa metalica, liber 1 martie, scara stradala, bloc curat, contract inregistrat.
  96mp
  2 bai
  Etaj 3/10
  An constr. 1996
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Cod anunț: AP10868991
Agent: Robert
4HOME ESTATE vă propune spre închiriere o proprietate situată într-o zonă cu multiple facilități: acces rapid la mijloace de transport, centre comerciale, instituții de învățământ, spații verzi și servicii medicale. Locația oferă un echilibru ideal între confort, accesibilitate și calitate a vieții.
În cazul în care ne contactați telefonic în afara orelor de program și nu vi se răspunde, vă rugăm să ne trimiteți un mesaj pe WhatsApp care să conțină linkul apartamentului de interes. Astfel, evităm situațiile în care vă sunăm înapoi fără a ști la ce anunț vă referiți.
Comision agenție: 50%
  60mp
  1 baie
  Etaj 3/4
  An constr. 2025
  Semidecomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Apartament cu 2 camere de inchiriat, situat in rondul din Piata Alba Iulia, cu balcon inchis, bucatarie inchisa, boiler, doua unitati de aer conditionat.Apartamentul este semidecomandat si a avut un singur chirias de cand a fost refacut complet.Apartamentul este complet mobilat si utilat, pregatit sa te muti direct.Se cauta chirias pe termen lung. Se accepta animale de talie mica, linistite.Se ofera contract inregistrat la ANAF.
  63mp
  Etaj 8/10
  An constr. 2000
  Semidecomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Garsoniera de vanzare, decomandata, cu suprafata de 40 mp, situata in planul secund al bulevardului Decebal, la etaj 4 din 4, intr-o zonă liniștită (strada Mesterul Manole).Bloc din 1990 reabilitat in 2025 (cu instalații refacute, panouri fotovoltaice și recuperatoare căldură montate), cu bucatarie inchisa, balcon inchis dar open cu camera, aer conditionatLocuința se vinde complet mobilată și utilată/nemobilata (aragaz, masina de spalat, frigider, cuptor microunde, smart TV).Momentan garsoniera este închiriată și se poate păstra chiriașul actual.Reper: situata la 300m de Piata Alba Iulia si 600m de metrou Muncii, in proximitatea parcarii subterane de pe Bulevardul DecebalZone de interes: Piata Alba Iulia, Bulevardul Decebal, Bulevardul Burebista, Bulevardul Unirii
  40mp
  Etaj 4/4
  An constr. 1990
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
BUNA ZIUA
Va ofer spre cumparare o garsoniera situata in zona Bd Unirii - Pta Alba Iulia - Bd Burebista, intr-un imobil dat in folosinta in 1993. Imobilul se afla la 8 minute de mers pe jos de statia de METROU PIATA MUNCII. La 7 minute de mers pe jos se afla BUCURESTI MALL. In proximitatea imobilului se afla numeroase clinici, supermarket-uri si terase.
GARSONIERA este SPATIOASA, LUMINOASA si ARE O VEDERE SUPERBA catre RONDUL ALBA IULIA.
GARSONIERA A FOST RENOVATA in urma cu aprox 2 ani si SE VINDE MOBILATA si UTILATA.
NU RATATI ACEASTA OFERTA SPECIALA
Pentru detalii suplimentare sau pt programarea unei vizionari, va rog sa ma contactati telefonic
  39mp
  Etaj 4/10
  An constr. 1993
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
BUNA ZIUA
Va ofer spre cumparare un apartament de 2 camere intr-un bloc dat in folosinta in 2016. Imobilul se afla situat in zona Bd Burebista - Pta Alba-Iulia - Bd Unirii, la 3 minute de mers pe jos de Piata Alba-Iulia si Bd Unirii si la 4 minute de mers pe jos de Bd Decebal.
Cea mai apropiata statie de metrou se afla la doua statii STB distanta.
Apartamentul are o suprafata de 60 mp, CENTRALA TERMICA, AC 12000BTU.
Apartamentul SE VINDE MOBILAT SI UTILAT.
SCARA BLOCULUI ARE LIFT
NU RATATI ACEASTA OCAZIE.
Pentru detalii suplimentare sau programarea unei vizionari, va rog sa ma contactati telefonic.
  60mp
  1 baie
  Etaj 5/6
  An constr. 2015
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
BUNA ZIUA
Va ofer spre cumparare un apartament de 2 camere intr-o vila din anul 1940, consolidata integral in anul 2007 (cu autorizatie de consolidare / dezvoltare de la Primaria Sector 3). S-A CONSOLIDAT TOATA STRUCTURA DE REZISTENTA A IMOBILULUI.
Imobilul se afla situat in zona Bd Burebista - Pta Alba-Iulia - Bd Unirii, la 3 minute de mers pe jos de Bd Unirii si la 4 minute de mers pe jos de Piata Alba-Iulia.
APARTAMENTUL ESTE DECOMANDAT si SE VINDE MOBILAT SI UTILAT.
ARE CENTRALA TERMICA.
APARTAMENTUL SE POATE ACHIZITIONA SI CU CREDIT.
NU RATATI ACEASTA OCAZIE EXCEPTIONALA.
Pentru detalii suplimentare sau programarea unei vizionari, va rog sa ma contactati telefonic.
  47mp
  1 baie
  Etaj 1/3
  An constr. 2005
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
BUNA ZIUA
Va ofer spre cumparare un apartament de 3 camere situat stradal chiar in rond Piata Alba Iulia, intr-un imobil dat in folosinta in anul 1993. Imobilul se afla la 8 minute de mers pe jos de statia de METROU PIATA MUNCII. La 7 minute de mers pe jos se afla BUCURESTI MALL.
In proximitatea imobilului se afla numeroase supermarket-uri si terase.
Apartamentul este SPATIOS, LUMINOS, ARE VEDERE MIXTA si 2 BALCOANE.
A FOST RENOVAT INTEGRAL (inclusiv instalatia electrica si sanitara).
APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT SI UTILAT
Scara blocului a fost renovata, are camere de supraveghere si lift nou Schindler.
NU RATATI ACEASTA OFERTA SPECIALA
Pentru detalii suplimentare sau pt programarea unei vizionari, va rog sa ma contactati telefonic
  83mp
  2 bai
  Etaj 4/8
  An constr. 1993
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Daca iti doresti un apartament intr-o locatie premium, care sa imbine confortul, eleganta si accesul rapid catre toate punctele de interes ale orasului, aceasta proprietate este alegerea perfecta! Situat in Rond Piata Alba Iulia, chiar deasupra sucursalei CEC, acest apartament complet renovat in 2026 se afla la etajul 1 si beneficiaza de vedere pe spate, oferind liniste si intimitate, desi este amplasat intr-una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucurestiului.
Apartamentul dispune de 3 camere generoase, 2 bai moderne, 2 balcoane si 2 debarale, fiind compartimentat inteligent pentru a raspunde atat nevoilor unei familii, cat si cerintelor unei companii care isi doreste un sediu reprezentativ. Datorita amplasarii excelente si a compartimentarii eficiente, proprietatea este ideala pentru locuinta, birou de avocatura, cabinet de consultanta, firma IT, agentie sau orice alta activitate de birou.
Zona Piata Alba Iulia este recunoscuta pentru accesul rapid catre Bulevardul Unirii, Decebal, Piata Unirii si centrul orasului, avand in imediata apropiere restaurante, cafenele, supermarketuri, banci, mijloace de transport si numeroase facilitati care iti vor face viata mai usoara.
Pret chirie: doar 899 Euro/luna.
Proprietatile renovate integral, aflate intr-o astfel de locatie si la acest nivel de pret sunt rare pe piata, asa ca nu rata ocazia de a programa o vizionare!
Anunt publicat exclusiv de Eugen Stanciu - Happy Home Imobiliare. Contacteaza-ma pentru mai multe detalii si stabilirea unei vizionari!
  76mp
  2 bai
  Etaj 1/10
  Semidecomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Expened Imobiliare ofera spre inchiriere apartament aproape de metrou Piata Muncii, 2 camere, un dormitor, etaj 1 / 4, confort Lux, in bloc apartamente, circular, decomandat, constructie finalizata, 71mp, constr. 2024, supr. utila : 71mp,complet utilat si mobilat, o baie, o bucatarie, un balcon, in apropiere de metrou, transport in comun, parc, bucatarie inchisa, loc parcare, centrala termica proprie, aer conditionat, tv, frigider.
Nume Agent:George
Comision 50%
Cod Anunt:AI0490753
  71mp
  1 baie
  Etaj 1/4
  An constr. 2024
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
GM1394 Apartament de 2 camere cu spații generoase și vedere deschisă în zona Decebal -Piața Alba Iulia
Sunt apartamente care oferă doar metri pătrați și sunt apartamente care oferă senzația reală de spațiu și lumină. Acesta face parte din a doua categorie.
Situat la etajul 8/8 al unui bloc reabilitat, construit în 1990, apartamentul are aproximativ 65-70 mp utili și se remarcă prin compartimentarea foarte aerisită, bucătăria neobișnuit de mare și cele două balcoane închise care extind natural zona de locuire.
Lumina naturală și vederea deschisă oferă apartamentului o atmosferă calmă și aerisită, rar întâlnită într-o zonă centrală.
Bucătăria poate funcționa ușor ca spațiu de dining și socializare, livingul este generos, iar dormitorul beneficiază de acces către balcon și multiple spații de depozitare.
Apartamentul este mobilat și utilat, iar electrocasnicele sunt în stare foarte bună, multe dintre ele fiind foarte puțin utilizate:frigider,congelator, mașină de spălat,cuptor cu microunde, aer condiționat, boiler, TV, cablu și internet.
Poziționarea este unul dintre marile avantaje: Piața Alba Iulia în apropiere, metrou Muncii la aproximativ 5 minute de mers pe jos, Kaufland la aproximativ 7 minute, Mall Vitan la aproximativ 10 minute, acces rapid către cafenele, restaurante și Centrul Vechi, inclusiv fără necesitatea folosirii mașinii.
Potrivit pentru o persoană sau un cuplu care caută un apartament luminos, bine întreținut și confortabil, într-o zonă foarte bună a orașului.
  70mp
  1 baie
  Etaj 8/8
  An constr. 1990
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in zona Bl Unirii cu suprafata de 153 mp cu vitrina de 8m. Trafic pietonal moderat, statie de autobuz in fata spatiului. Spatiu este compus din Parter 76mp si Mezanin 76mp. Spatiul dispune de apa , electricitate trifazic , centrala proprie, gaze , aer conditionat. Se poate folosii pentru clatitarie, magazin alimentar, magazin ,cafenea, notariat , birouri , farmacie , banca etc. Pretul de inchiriere este de 2.900euro/luna.
  153mp
  An constr. 1989
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Vanzare apartament 3 camere decomand, rond Alba Iulia, renovat complet 2022, inclusiv instalatia sa itara, suprafata totala 78 mp, etajul 4/8, anul constructiei 1991, 2 bai, etaj 3.
Scara renovata, camere de filmat, geam termopan pe scara, lift nou Schindler, vedere fata-spate, 2 balcoane.
Apartamentul se vinde semimobilat.
  78mp
  2 bai
  Etaj 4/8
  An constr. 1991
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Imobiliar Expert Grup ca propune spre vanzare spatiu comercial in suprafata de 110 mp situat pe Bd. Decebal. Spatiul este compus din parter in suprafata de 60 mp si mezanin in suprafata de 50 mp , ispune de toate utilitatile, este renovat complet. Dispune de vitrina de 8 ml, 2 grupuri sanitare, 2 intrari,
  110mp
  An constr. 1990
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Imobiliar Expert Grup va propune spre inchirirere spatiu comercial in suprafata de 165 mp situat in zona Piata Alba Iulia-Bd. Decebal. Imobilul dispune de terasa in suprafata de 120 mp toate utilitatile, curent trifazic avand putere instalata de 35 kw. Ideal pentru restaurant, bistro, etc.
  165mp
  An constr. 2025
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Decebal - Pta Alba Iulia - bulevardul Unirii - Pta Muncii, Metrou la 3- 5 minute de bloc, Apartament 3 camere, intr o zona frumoasa și moderna, mobilat si utilat LUX, etajul 3/8, suprafata 85mp (plan B boiler pentru apa calda montat in baia mare), bloc stradal, vedere mixta, fiecare camera dispune de balcon inchis cu termopan si aer conditionat, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat, ultramodern, canapele piele, 2 dormitoare mari spatioase, finisaje premium, Inst. electrice si sanitare noi, termopan, gresie, faianta, usa metalica, AC, LCD, masina spalat rufe , combina frigorifica, cuptor, plita, hota, liber. Se poate viziona. Cheia in agentie!
  85mp
  2 bai
  Etaj 3/8
  An constr. 1996
  Decomandat
 
Bucuresti, PIATA ALBA IULIA
Descoperă oportunitatea ideală de achiziție în zona metrou Piata Muncii, București, într-un apartament deosebit, perfect pentru cei care caută confort și accesibilitate.
- Locație excelentă:
- La doar câteva minute de stația de metrou Piata Muncii, facilitând deplasări rapide și eficiente spre centrul orașului.
- Zonă cu acces facil la principalele artere de circulație și servicii diverse.
- Detalii proprietate:
- Tip: Garsonieră decomandată, ideală pentru investitori sau tineri profesioniști.
- Suprafață utilă: 35 mp, oferind spațiu optim pentru confort.
- Construcție: An 1990, imobil cu structură solidă, finalizată, situat la etajul 4 din 4, într-un bloc mixt modern și bine întreținut.
- Confort: Clasa I, asigurând un mediu plăcut și funcțional.
- Preț și condiții:
- Preț atractiv de 104.500 euro, cu un raport calitate-preț excelent pentru zona sa.
- Fără taxe suplimentare de întreținere sau alte costuri ascunse.
Nu rata această oportunitate! Contactează-ne acum pentru a programa o vizionare și pentru a afla mai multe detalii despre această proprietate de excepție. Investiția ta începe aici!
  35mp
  Etaj 4/4
  An constr. 1990
  Decomandat